Ми втілюємо мрії в реальність...
Давайте зателефонуємо!

 року наш досвід дозволяє нам бути одним з лідерів у створенні бетонних декорів. Ми розробили сотні творчих проєктів, адаптованих до міжнародних стандартів.

Від приватних до державних проєктів команда ART STEPANOV буде супроводжувати й допомагати вам від задуму до завершення. Разом ми створимо той фантастичний світ, про який ви завжди мріяли!

НАШ ДОСВІД ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

КРАВЕЦЬКИЙ ПІДХОД

У кожного клієнта є свої специфічні потреби. ART STEPANOV адаптує свої послуги відповідно до пріоритетів кожного клієнта, прагнучи перевершити очікування.
Ми спеціалізуємося на дизайні, плануванні та створенні дозвіллєвих проєктів у всьому світі.
ART Stepanov створює туристично розважальні проєкти, незалежно від їх розмірів і складності, серед яких: аквапарки, парки пригод, зоопарки, тематичні парки, дозвільні центри, готелі, резиденції, готельні комплекси, бази відпочинку, ресторани, котедж селища, кінотеатри, тематичні басейни, виставкові центри, спортивні арени та інші проєкти пейзажної інтеграції з архітектурного бетону.

МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

У нашої команди великий закордонний досвід роботи над такими проєктами, як Disneyland Paris, розважальний центр My Dreamland (Osny, France), аквапарк Splash World Provence (Avignon, France).
Власне ноу-хау і спеціальні технології, розроблені нашими архітекторами, не мають конкуренції. Наша команда створює штучні скелі з природними патинами, руїни древніх міст, тематичні вхідні групи, скульптури, басейни й водойми, природні ландшафти з віадуками, водоспадами, покриття для підлоги. Наші вироби з декоративного бетону (архітектурного бетону) добре переносять зимові перепади температури, вологість і сухість.

Концепція

КОНЦЕПЦІЯ

Наше інтегроване дизайн бюро допоможе вам у створенні бажаної концепції відповідно до ваших потреб, наймоднішими тенденціями та сучасними технологічними інноваціями.

Дизайн

ДИЗАЙН

The validation of the preliminary and final design is of a decisive importance for the success of your project. The 3D plans will help visualize the general esthetic product incorporated in the overall architectural landscape.

Виробництво

ВИРОБНИЦТВО

Наші докладні плани виробництва і технічні специфікації дозволяють клієнту та його архітектору перевірити кожен естетичний, технічний і функціональний аспект відповідно до найвищих стандартів якості.

Встановлення

ВСТАНОВЛЕННЯ

Монтаж виконується нашими досвідченими та спеціалізованими техніками під контролем технічного директора, який надасть кінцевий продукт та інструкції з обслуговування.

Про нас

З 1997 року компанія Art Stepanov, перетворює одноманітний сірий бетон в яскраві витвори мистецтва. Завдяки команді професіоналів високого рівня, а також широкому асортименту будівельних матеріалів, ми можемо імітувати фактуру будь-якого каменю або зістареного дерева.

Мало хто уявляє, що бетон може бути іншим - яскравим, барвистим, живим!

Наша потужна інфраструктура і кадровий склад дозволяють розглядати проєкти в комплексі, глобально і повністю адаптуючись до будь-яких вподобань інвесторів, а також створювати їх за формулою «під ключ» - від створення концепції та проєктування до повної деталізації, включаючи тематизацію, світло режисури, встановлення атракціонів, монтаж систем водопостачання.
Парки, над якими ми працюємо від ідеї до повної реалізації, відрізняються повнотою концепції, є прибутковими, цікавими, індивідуальними, що захоплюють і приваблюють до себе з кожним роком мільйони відвідувачів, тим самим розширюючи інфраструктуру, додаючи робочі місця і покращуючи рівень життя в регіоні.

Все почалося з дитячої мрії про футбол: Олексій Степанов тренувався в юнацькій команді "Динамо", був голкіпером, потім його запросили виступати за бельгійський клуб. Одночасно юнак вступив в Льєжську академію мистецтв. Оскільки з футболом не склалося, Олексій вирішив все більше і більше присвятити себе іншій своїй пристрасті, і залишився працювати в бельгійській компанії, яка робила копії відомих скульптур для Лувру і Британського музею.
Потім почалися грандіозні проєкти: зоопарк Антверпена і знаменитий французький Діснейленд: "... саме цей досвід сильно вплинув на мою кар'єру, тому що я побачив, як потрібно працювати, як потрібно любити свою роботу, як потрібно присвячувати їй себе, і яка повинна бути організація ".

Після декількох років проведених в Бельгії, Олексій переїхав в США - писав портрети та викладав мистецтво в місцевій академії. Але він страшенно нудьгував за батьківщиною і тому вирішив повернутися для нового старту в Україні. Скульптурне мистецтво, яким так захоплювалися в Європі, в Україні сприймалося як неформат.
Повернувшись на батьківщину, Олексій почав свою кар'єру скульптора в невеликому селі на Тернопільщині. Там він створював чудові скульптури в казковому стилі за мотивами старих українських лісових міфів:"... Я люблю працювати з каменем, він мене заворожує! Я дивлюся на нього і відчуваю себе свідком тисячоліть ... А бетон дозволяє мені робити прекрасні імітації. Ми можемо імітувати іржавий метал, будь-який вид дерева, мінерали, водоспади, та що завгодно! "..

Незабаром пішли масштабні проєкти, включаючи дизайн парку Горького в Харкові та двох аквапарків в Криму, таких як "У Лукомор'я", заснований на творі Олександра Пушкіна. Ще один аквапарк-готель - загадковий імітаційний парк "Атлантида", побудований у 2013 році в Ялті.
Натхнення Олексія Степанова як художника також черпається в стародавньому українському колориті та фольклорі, він захоплюється трипільською культурою. Йому подобається перетворювати вітчизняні парки, готелі та сади в монументальні твори мистецтва. Однак його найзаповітніша мрія - побудувати під Києвом справжній Діснейленд. Його власний стиль вражає природністю і реалістичністю його скульптур. Нічого зайвого: тільки цемент, пісок і його нестримне натхнення. Бажання створити щось унікальне і неповторне - то, що дано нам природою і плекається руками людини.

Они о нас говорят

Відео

Ми любимо ділитися з нашою спільнотою своїми проєктами!

Виберіть відео, або подивіться наші останні відео прямо на нашому YouTube каналі!

vid
znaj24
atlantida
atlantida2
u lukomarie
ai waterfall
decor
disneyland
tvorch
nature
art stepanov
creation
kolo
borispil1
borispil2
borispil3
borispil4
borispil5
apartment

Статті

Ми любимо ділитися з нашою спільнотою своїми проєктами – і преса каже про це!

Ознайомтеся з деякими з останніх статей в Інтернеті.

Статті

Ми любимо ділитися з нашою спільнотою своїми проєктами – і преса каже про це!

Ознайомтеся з деякими з останніх статей в Інтернеті.

kolo
borispil1
borispil2
borispil3
borispil4
borispil5
apartment

Відгуки

Що кажуть наші клієнти…

It is always a pleasure to collaborate with Alexey and his team, because our both companies have the same values, one of them being: Daring to dream! Their expertise brought our fairytale to real life and today thousands of children together with their parents enjoy the beautiful outcome.

Vlada Odo

Marketing & Project Manager. My Dreamland Family Entertainment Center. Osny, France

A creative team of young professionals who, despite many difficulties, take on very challenging projects with passion. They quickly learned from their mistakes and corrected them thanks to an easy communication with the other contractors and the client. They are not afraid to take responsibility, including the financial ones. The result has satisfied me, being a very demanding perfectionist client, and now regularly evokes genuine interest, and sometimes sincere admiration among the Club's guests.

A. Grekov

ONLY-club

Від імені Київського зоопарку хочемо подякувати команді Art Stepanov, що приймала участь у реконструкції зоопарку та виконала для нас 15-ти метрову скульптуру жирафа, яка стала візитною карткою зоопарку.

Також команда створила універсальні декорації для вольєрів пеліканів, слонів, гієни і левів. Наша співпраця з командою Art Stepanov з оформлення секцій зоопарку триває!

Kiev Zoo

Вони довіряють нам

14 + 15 =

+38 (050) 447 24 44
+38 (097) 394 30 87
art.stepanov05@gmail.com